De Kansen voor de Kerk

Lunchmeetings

In mei organiseert Alpha Nederland drie lunchmeetings, speciaal voor kerkleiders. Tijdens deze bijeenkomsten gaan we in gesprek over allerlei onderwerpen die jou helpen in je missie om mensen uit te nodigen Jezus te leren kennen. Naast inspiratie bieden we je ook handvatten om de geleerde principes door te vertalen naar de context van jouw gemeente of parochie. Kortom: een tijd van ontmoeting, inspiratie en uitwisseling met andere kerkleiders!

19 mei | 12.00 – 14.00 uur | Bunnik

Verlegen met de Geest

Verlang je ernaar om de Heilige Geest ruimte te geven in je kerk en je leven, maar weet je niet goed hoe? Tijdens deze lunchmeeting duiken we samen in de vraag waarom dit belangrijk is én hoe je dit in de praktijk kunt doen. Geniet van een heerlijke maaltijd, luister naar persoonlijke ervaringen en ga in gesprek met andere kerkleiders!

22 mei | 12.00 – 14.00 uur | Bunnik

Cultuur van uitnodigen

Tijdens deze lunchmeeting ontdek je hoe je in je kerk kunt bouwen aan een cultuur van uitnodigen, waarin iedereen zich zeker voelt om vrienden, buren en collega’s mee te nemen. Geniet van een heerlijke maaltijd, luister naar persoonlijke ervaringen en ga in gesprek met andere kerkleiders!

‘Zullen we haar dan maar weer vragen?’

26 mei | 12.00 – 14.00 uur | Assen

In veel kerken draagt een klein groepje mensen de meeste taken. Hoe kun je mensen in je kerk laten groeien in leiderschap? Tijdens deze lunchmeeting gaan we met elkaar daarover in gesprek. Geniet van een heerlijke maaltijd, luister naar persoonlijke ervaringen en ga in gesprek met andere kerkleiders!

Over Alpha Nederland

Alpha Nederland helpt mensen in Nederland om Jezus te leren kennen en ondersteunt kerken in hun missie, zodat de samenleving veranderd wordt. Dat doen we onder andere door Alpha.

Onder de naam ‘De Kansen voor De Kerk’ verzorgen we inspirerende podcasts en (online) evenementen. We denken graag samen met kerkleiders na over thema’s als: ‘het betrekken van de hele geloofsgemeenschap bij missie’, ‘leiderschap ontwikkelen in de kerk’ en ‘visie voor de buurt’. Ga je mee op zoek naar de kansen voor jouw kerk?