Alpha Nederland Training & Inspiratie

Partnerkerkenprogramma

zaterdag 5 september

Primeur! 🎉 Tijdens de Alpha Nederland Training & Inspiratie in Veenendaal is er voor het eerst een speciaal programma voor Partnerkerken. Geïnspireerd door de cultuur van de Holy Trinity Brompton (HTB) in Londen, de kerk waar Alpha is ontstaan, delen we graag de lessen die we hebben geleerd van deze plek en helpen we je om die te vertalen naar de context van jouw kerk. Dit doen we tijdens de Alpha Nederland Training & Inspiratie op 5 september in een speciaal programma voor onze Partnerkerken.

Let op: deelnemen aan het Partnerkerkenprogramma is alleen mogelijk op uitnodiging van Alpha Nederland.

Een speciaal programma voor Partnerkerken 🤝

Tijdens deze dag:

✅ Ontvang je frisse input vanuit de HTB-context over hoe je goed nieuws kunt zijn voor je woonplaats;
✅ Word je uitgedaagd om te dromen over een groeiende impact van de Alpha in jullie kerk;
✅ Wissel je ervaringen uit met andere inspirerende kerkleiders die net als jullie Alpha inzetten als een cultuurbouwer in hun kerk;
✅ Laat je je bemoedigen door getuigenissen van wat God in ons land doet, over kerkmuren heen.

Wie neem je mee?

Deze dag is bedoeld om samen met een breder team uit je kerk te beleven (maximaal vier personen). We geloven dat de kans op duurzame vrucht groter wordt wanneer je anderen uit je gemeente of parochie meeneemt. Samen de dag beleven is niet alleen gezelliger, het helpt ook om inspiratie en ideeën direct te bespreken en te vertalen naar jullie eigen context.

Denk daarbij aan:

1. De predikant, pastoor of voorganger;
2. Een missionair ouderling, portefeuillehouder evangelisatie of verantwoordelijke binnen parochiebestuur;
3. De Alpha-teamleider  ;
4. Iemand uit het moderamen, voorzitter kerkenraad, oudstenraad, pastoraal team, et cetera. Dit kan ook een jongere of jongerenwerker zijn. 

Praktisch

Wanneer:
5 september 2026, 09.30 uur – 16.00 uur. Inloop vanaf 8.45 uur.

Waar:
De Basiliek, Wiltonstraat 56, 3905 KW Veenendaal.

Prijs:
Early Bird-tickets: €25,-
Vanaf 14 augustus: €30,-

De prijs is inclusief koffie & thee en een uitgebreide lunch.

Meld je aan

In dit formulier meld je je aan voor de Alpha Nederland Training & Inspiratie. Selecteer bij de eerste vraag de optie ‘Partnerkerkenprogramma’ om deel te nemen aan het Partnerkerkenprogramma. Je kan je individueel aanmelden, of in één keer je hele team aanmelden.